Movies
Ratings
16
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0