Series
Ratings
38- Hot SpotRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- KiddingRated ★ 4.5