Movies
Ratings
135
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
Major LeagueRated ★ 3.0
The FanRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
As OneRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 2.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 2.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0