Movies
Ratings
335
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Red CarpetRated ★ 3.0
PajuRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0