Movies
Ratings
74
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0