Movies
Ratings
85
Men in BlackRated ★ 4.0
The ScamRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
D-WarRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0