Series
Ratings
428- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- CasheroRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 3.5- Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0- The Judge from HellRated ★ 2.0
- Pyramid GameRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- A Good Day to be a DogRated ★ 3.0