Series
Ratings
195
SwitchRated ★ 2.5- Niko TamaRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.0- Just a bit EspersRated ★ 3.5
- The Royal FamilyRated ★ 4.0
- Emergency Interrogation Room Season 5Rated ★ 3.0
- Renai Ruby no Tadashii FurikataRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0- Hatsukoi DOGsRated ★ 2.0
- 10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 2.5
- Damemane! -Dame na Talent, Management Shimasu-Rated ★ 3.5
- Slow TrainRated ★ 4.0
- If Talking Paid 2025 HaruRated ★ 3.0
- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 4.0
- Maruhino MitsukosanRated ★ 3.0
- A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 2.5
- Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0