Movies
Ratings
951- The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 4.0
- Hi.5Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0- Vacation Friends 2Rated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.5
The Blood of Wolves LEVEL2Rated ★ 4.0