Movies
Ratings
243
FlippedRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
BladeRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0