Series
Ratings
25
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0

Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0