Movies
Ratings
1223
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- NurembergRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- MantisRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0