Movies
Ratings
175
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0