Movies
Ratings
75- Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0- Fourth PlaceRated ★ 0.5
HopeRated ★ 0.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
Belle & SebastianRated ★ 0.5
Step Up 3DRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 0.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 1.0
My PaparottiRated ★ 1.0- 1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 0.5

The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 0.5