Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Arthur 3: The War of the Two WorldsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0- Therapy for a VampireRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 1.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0