Series
Ratings
351- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.0- Gen V Season 2Rated ★ 4.0
The Expert of Changing JobsRated ★ 2.5- Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
- Invincible Season 3Rated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5- Fallout Season 1Rated ★ 3.5
- ACMA:GAMERated ★ 2.0
- Sky CastleRated ★ 2.5
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5