Movies
Ratings
209
EdieRated ★ 3.5
BurlesqueRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ThelmaRated ★ 5.0
We Live In TimeRated ★ 4.0
PerfumesRated ★ 4.0
Maria MontessoriRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Nabbie's LoveRated ★ 0.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
DeliciousRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Meg 2: The TrenchRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0- The First Monday in MayRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 5.0