Movies
Ratings
1363
CommitmentRated ★ 1.5
NerveRated ★ 3.0- Nobody from NowhereRated ★ 4.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 2.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.0- Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
Café SocietyRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 1.0
MommyRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 0.5
The Little PrinceRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 1.0
HitchRated ★ 2.0