Movies
Ratings
201- Search OutRated ★ 2.5

Battle of JangsariRated ★ 3.5- Too Hot to DieRated ★ 0.5
- CargoRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0