Series
Ratings
42
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 3.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 0.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 0.5
VeraRated ★ 2.0
FearlessRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 2.0
Innocent DaysRated ★ 2.5
Hitori ShizukaRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.0- Hong Ik SuperRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 1.0
Byplayers Season 1Rated ★ 0.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 1.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.0
LutherRated ★ 2.0
EndeavourRated ★ 2.0
IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 1.0