Movies
Ratings
33
SecretRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Warring StatesRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 2.5
The Lost BladesmanRated ★ 5.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 3.0- A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 2.5
24 CityRated ★ 1.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 1.5
Yowamushi Pedal Re:RIDERated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 1.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Bleach the Movie 2: The Diamond Dust RebellionRated ★ 1.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0