Movies
Ratings
854
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Earwig and the WitchRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- RevelationRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5- That ChristmasRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5