Series
Ratings
21- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
- Wonder ManRated ★ 3.5
- Agatha All AlongRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0- ShōgunRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
- The AcolyteRated ★ 3.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
- IronheartRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
Hitler: The Rise of EvilRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
EchoRated ★ 3.5