Series
Ratings
147- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Succession Season 4Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
The OfferRated ★ 4.0
Island Part 1Rated ★ 1.0- Inside ManRated ★ 3.5
- Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.0
- OzarkRated ★ 3.5
- OzarkRated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
The KennedysRated ★ 3.5- Actors’ LaboratoryRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5