Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
D-WarRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0