Series
Ratings
14
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- 원피스 30기Rated ★ 4.5
- 원피스 29기Rated ★ 4.5
- 원피스 28기Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
- Queen of TearsRated ★ 1.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5