Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.5- Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- IronheartRated ★ 0.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Baby ReindeerRated ★ 5.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 4.5
- CassandraRated ★ 3.5
- Space ForceRated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5- Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
- Black MirrorRated ★ 3.0
- What If...? Season 3Rated ★ 2.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.0