Movies
Ratings
701
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 0.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
CollateralRated ★ 3.5- Day ShiftRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0- Dark NunsRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.0