Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The BequeathedRated ★ 3.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0