Titles you rated
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- The First FrostRated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- First LoveRated ★ 4.0
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
- Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
- Serendipity's EmbraceRated ★ 2.0
- The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.5
- Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 2.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 4.0