Titles you rated
Long Live the KingRated ★ 2.5- Believer: extended cutRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Love at Second SightRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0