Series
Ratings
19
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Take Me to Love & MealRated ★ 3.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0