Movies
Ratings
413
Twelve MonkeysRated ★ 4.0- Casino RaidersRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 4.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The VisitorRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.0