Movies
Ratings
620
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
RampageRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.5- The Wandering EarthRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5