Movies
Ratings
812- Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.0- The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0