Movies
Ratings
361- Still TimeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The CourierRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0- League of Legends OriginsRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5- Joshua: Teenager vs. SuperpowerRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0