Movies
Ratings
806
The AttorneyRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5