Movies
Ratings
724
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5- Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 1.0
WarcraftRated ★ 1.0