Series
Ratings
52
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0- Dead Like MeRated ★ 3.5
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
My Little MonsterRated ★ 5.0