Movies
Ratings
145
Captain MarvelRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5- Salty & SweetRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
LoganRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0