Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0