Movies
Ratings
305
As OneRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5- ScoutRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.0