Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Queen of TearsRated ★ 2.5

Dr. RomanticRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 5.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0