Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.5