Movies
Ratings
1142
Gangs of New YorkRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 4.5
Drugstore CowboyRated ★ 3.0- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Night and DayRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 4.5
Double IndemnityRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 4.0
Tokyo DrifterRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
Burn After ReadingRated ★ 4.0- The Masked MonsterRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5