Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- ChapelwaiteRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
The Morning Show Season 3Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
See Season 3Rated ★ 3.5
SeeRated ★ 3.5
SeeRated ★ 4.0
The New LookRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5- This Is Going to HurtRated ★ 4.0
- Killing EveRated ★ 3.0