Series
Ratings
233- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
- Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Golden Kamuy Season 3Rated ★ 5.0- The Silent SeaRated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The GuestRated ★ 5.0
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 4.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 3.0
Golden KamuyRated ★ 3.0
SarazanmaiRated ★ 3.5
Miss SherlockRated ★ 3.0