Movies
Ratings
1631- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Last BreathRated ★ 2.5- Last BreathRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0- IbelinRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Silent FriendRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 2.0- Nobody 2Rated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Strange Way of LifeRated ★ 3.5