Titles you rated
PinocchioRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0