Movies
Ratings
535
Battle of the SexesRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5- Our Love StoryRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0